Sayfalar

18 Mart 2011 Cuma

SHOPPING FEST'E ÖZEL İNDİRİM DETAYLARI BURDA...

Bugün itibariyle 40 gün 40 gece sürecek  (detaylarını daha önce burda verdiğim)) İstanbul Shopping Fest başlamış bulunuyor.Yüzlerce yerli ve yabancı marka bu festivale özel birçok promosyon ve indirimleriyle satışa başladı bile.

Bunlardan ilki GUESS,LAURA ASHLEY,MOTHERCARE,KURT GEIGER ISTANBUL SHOPPING FESTE ÖZEL 40GÜN 40GECE SEÇİLİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM.
MANGO'da da SHOPPING FEST'e özel 18 Mart-26 Nisan tarihleri arasında seçili ürünlerde %30 indirim imkanı bulunmaktadır.Ayrıca bu indirim Mango'nun online satış sayfasında yani burda da geçerlidir TIK TIK

KOTON MAĞAZALARINDA %30 İNDİRİM...18-26 NİSAN ARASI İSTANBUL KOTONLARDA TÜM YENİ SEZON ÜRÜNLERİ %30 İNDİRİMLİ....Tabii bu durumda benim gibi İstanbul dışında yaşayanların günahı ne oluyor da bizler etiket fiyatından almaya devam ediyoruz:-((PENTİ, Topkapı Sarayından esinlenerek Hürrem isimli çorap tasarlamış, sınırlı sayıda ve sadece shoppingfest süresince satılacak.


BEYMEN'lerde de Shopping Fest, festivale dönüşüyor. 365 gün Zamansız Moda Cornerları’nda Büyük Süpriz! Beymen Club Erenköy mağazası, 19 Mart Cumartesi günü, gece 02:00’ye kadar hizmet veriyor.İSTİNYE PARK  SHOPPING FEST kapsamında bugün ve yarın gece 02:00'ye kadar açık!
Gece 00:00'dan sonra alışveriş yapmak daha da karlı olacak çünkü%30 indirim üzerine ek indirimler olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...