Sayfalar

21 Mayıs 2011 Cumartesi

DÜĞÜN ve MEZUNİYET İÇİN ALTERNATİF ( A WEB SITE FOR THE WEDDING , EVENING AND PROM DRESSES)

Bahsedeceğim siteyi daha öncede duymuştum.Ara sıra girer bakardım.Bugün yine twitterdan tanıştığım Sevgili Nina'nın sayesinde hatırlamış oldum.Çoğunuz duymuşsunuzdur belki de ama benim gibi unuttuysanız bakmanızı tavsiye ederim.

The following web site belongs to one of the famous singer in Turkey whom is EBRU GUNDES.She sells some of her stage and concert dresses on this site and donates the income of those dresses to the charity houses mentioned on the web site.

EBRU GÜNDEŞ'in sahne kıyafetlerinin bir kısmını satışa çıkardığı ve gelirini de yardım/bağış amaçlı kullandığı bu web sitesinde çok şık abiye elbiseler var. Hatta marka olanlar da bulunmakta.Roberto Cavalli'den Vakko'ya, Nur Yerlitaş'tan DVF'e kadar birçok moda markasının elbiselerini bulabilmeniz mümkün.Bana göre fiyatları da çok uygun.Düğün ve mezuniyet gibi özel günleri olanlar bence bu siteye bakmadan alışverişe çıkmasın!

You can find many brands in here such as Roberto Cavalli, Jovani, Alexander McQueen, Vakko and other haute couture designers' in Turkey. The prices of the clothes are very reasonable. If you have a wedding ceremony or a graduation that you will attend  you should have a look to this web site mentioned below.NUR YERLİTAŞ İMZALI BU TURUNCU ELBİSEYE BAYILDIM.FİYATI İSE: 1.500-TL.
( I loved this dress too much which is around 1,000.00-USDollars)

BANA GAYET UYGUN GELDİ.ZATEN BAMBAŞKA MAĞAZALARDA BİLE BİR ABİYE ELBİSENİN FİYATI 800-900-TL'DEN BAŞLIYOR.

Elbiselerin dah afazlası için bu adrese bakınız...http://www.ebrugundessatiyor.com/

1 yorum:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...