Sayfalar

23 February 2012

İpekyol 2012 İlkbahar-Yaz KoleksiyonuDün Twist 2012 Yaz Koleksiyonunu paylaştıktan sonra, kardeş olan diğer marka İPEKYOL'a da göz atmazsak olmaz değil mi:)

Beyazın hakim oldğu ,yine pudra tonlarının esintisi ve natürel renklerle harmanlanan koleksiyon biz bayanları epey   heveslendirecek gibi görünüyor. Buna rağmen ben İpekyol'unda  kendini tekrarladığını görüyorum. Mesela aşağıdaki siyah trençkotun aynı modelini kaban olarak bu kış tasarlamışlardı. Penye üzerine danteli baharlık ve yazlıklarda da görüyoruz. Elbise modelleri bile sadece kumaşların desen farklılığıyla aynı görünmekte. Biraz daha yaratıcı ve baştan çıkarıcı olmanı istiyoruz İpekyol ve diğer kardeş markaları.


10 comments:

 1. bende bir ipekyol twist severdim,dim dim:) bu sezon artık pişti olmaktan bıktığım için her iki markadan da birşey almayacağıma söz vermiştim neyseki sözümü tutmam çok zor olmayacak:)

  ReplyDelete
 2. Uzuluyorum herkes kendini yenilerken kendini tekrar eden Turk markalarimiza;(

  ReplyDelete
 3. güzel parçalar her zamanki gibi şık ama alışılmış çizgiler ama yinede güzel ayol:)))

  ReplyDelete
 4. bunların hepsi mi güzel olur? Ama hepsi süper ötesi

  ReplyDelete
 5. İpekyol'u Twist'ten daha çok beğendim.

  ReplyDelete
 6. @Pink Princess, yine de biz kadınlara belli olmaz büyük laf etmeyelim mi ne:)) Çünkü ben de aynen senin gibi düşünüyorum şu an ama mağazada ya çoook beğendiğimiz birşey olursa:))

  ReplyDelete
 7. @bc, evet am aişte bilemiyoruz ki neden böyle? Belki de maliyetler yüksek, kar marjı az ve yabancı rakipler öncelikli sırada TR'de o yüzden ellerindekileri mi değerlendiriyorlar napıyorlar?

  @Alina, thank you:)) As the post is in Turkish this time you did not understand anything:)

  @Reçelim, sende benden alışılmış am ayeni sezon yeni şeyler güzel mi ne:))

  ReplyDelete
 8. @Nalan, sen de beğendiysen tamamdır o zaman hemşirem:) Zor beğenirsin ya ondan dedim.

  @Nihan, İpekyol'un tasarımları demek senin zevkine daha yakın.

  ReplyDelete
 9. Ben bu kareleri ilk kez seni blogunda görüyorum canım :)gerçekten çok güzel çıkmış çekimin sonuçları, her karesini ezbere bilsem de bitmiş halini görmek ayrıca çok hoş bir süpriz oldu benim için :)

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...